časopis
studenti
VANAHEIM EXPES

Třetí číslo školního časopisu VANAHEIM EXPES

Naše Ministerstvo kultury si pro Vás připravilo další číslo školního časopisu VANAHEIM.

6. 6. 2023| Tomáš Leinweber
Vanahaim Titulní Obrázek

Zdravíme všechny příznivce Expediční Scioškoly. Rádi bychom Vám oznámili, že jsme vydali již třetí číslo našeho školního časopisu s názvem VANAHEIM EXPES.

Co tento časopis, ale vlastně je? Myslíme si, že Vanaheim je hlavně místo pro studenty, kde mohou sdílet své nápady, názory, zajímavé fotografie a pestré ilustrace, kterými je časopis vyzdoben. V podstatě bychom řekli, že Vanaheim je více než školní časopis – je to pohled do mysli studenta, je to platforma, která umožňuje studentům publikovat své vlastní články, rozhovory a tvorbu. Vanaheim je tak výzvou ke kreativitě a sebeprojevu, kterou rádi přinášíme jak našim čtenářům, tak studentům. Připojte se k nám a objevte svět VANAHEIM EXPES, kde se setkává vášeň, zvídavost a jedinečný pohled studentů na svět kolem nich.