STŘEDNÍ EXPEDIČNÍ SCIOŠKOLA

Ozvěte se nám.
Zeptejte se na vše, co vás zajímá.

  expedicni-stredni@scioskola.cz

725 449 107

777 727 051

Kde najdete naši školu?

Naše škola nemá pevnou adresu. Studium probíhá on-line a je tedy dostupné pro studenty odkudkoliv v ČR.  Chci nahlédnout, jak studium probíhá on-line.

Fakturační údaje:

1. Scio Střední škola, s.r.o.
Prokopova 100/16, 130 00, Praha 3-Žižkov

IČO: 07116349; DIČ: CZ07116349;  

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 294875, a v rejstříku škol a školských zařízení vedeném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pod RED-IZO:  691012342.

ScioŠkoly provozuje společnost Scio.

IMG 9017 Orez

Martin Pietraszek
ředitel školy

martin.pietraszek@scioskola.cz

Ideální absolvent školy je ten, jenž nezanevře na další své vzdělávání a vnímá učení jako nástroj k žití v souladu se sebou samým, s ostatními a přírodou. Podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Více o mně

Hanka Small

Hana Šafářová
zástupkyně ředitele školy

hana.safarova@scioskola.cz

Miluji svobodu, přírodu a vzdělávací výzvy. V naší škole se tyto mé radosti potkávají. Snažím se vytvářet obdobný prostor i pro mladé lidi. Těší mě vytvářet školu poskytující smysluplné vzdělání.

Více o mně

Marek Romášek

Marek Romášek
průvodce

marek.romasek@scioskola.cz

V otevřeném, rovnocenném přístupu napříč kolektivem chci podporovat studenty v tom, že se vzdělávají dobrovolně, věnují se oblastem svého zájmu, ale také respektují obory, které jim tak blízké nejsou.

Více o mně

Petrsmall

Petr Lukeš
průvodce

petr.lukes@scioskola.cz

Cesta opravdového vzdělávání je pro mě cestou pokory, láskyplnou starostí o přirozený svět, kde nemá místo vědění v podobě moci, ale moudrost v podobě svobody.

Více o mně

Zajímají vás ostatní ScioŠkoly?

Zeptejte se

  info@scioskola.cz

  234 705 044 (Po–Pá 9–16)

Možnost přestupu

Zaujal vás koncept ScioŠkol? Je vaše dítě ve stávající škole nešťastné a chcete, aby chodilo do Scioškoly? Je to snadné. Přestoupit do ScioŠkoly můžete kdykoliv během školního roku. Školy si formality přestupu vyřeší mezi sebou. Podívejte se na informace o průběhu přestupu.